, Türkiye genelinde oy verme işlemlerinin başladığını belirterek,
“Tüm il, ilçe seçim kurullarından son durumlarına ilişkin bilgileri aldık. Şu anda sorunsuz olarak oy verme işlemleri devam ediyor.”
dedi.
Yener, oyunu kullanmak için YSK binasından çıkışında, basın mensuplarına açıklamada bulundu.
Türkiye genelinde oy verme işlemlerinin başladığını anımsatan Yener,
“Tüm il, ilçe seçim kurullarından son durumlarına ilişkin bilgileri aldık. Şu anda sorunsuz olarak oy verme işlemleri devam ediyor. İnşallah gün sonunda da sorunsuz bir şekilde oy verme işlemleri tamamlanıp sayım işlemlerine geçeriz. Şu anda ben de oy kullanmaya gidiyorum.”
Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çaycuma ilçesinde gerçekleştirdikleri operasyonla büyük bir tarihi eser kaçakçılığını ortaya çıkardı. Operasyonda yüzlerce sikke, heykel, biblo gibi tarihi eser niteliğindeki eşyalar ele geçirildi.
Euro 2024 fırtınası başladı. Almanya’da düzenlenen ve 14 Haziran ile 14 Temmuz arasında devam edecek olan EURO 2024, dün oynanan Almanya rakibini 5-1 mağlup ederek turnuvaya farklı bir başlangıç yaptı. Turnuvanın yayın haklarına sahip olan TRT, bu …
Cezaevinde tutuklu bulunan Osman Kavala’nın tahliye olma ihtimali üzerinden başlayan tartışmalara AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş de dahil oldu. Türkeş, “Düşünmek bile istemiyorum ama acaba konunun iç hukuk ile çözülmesi bazı çevreleri …